Firemní akce

Firemní akce


Společnost v rámci své činnosti organizuje některé již tradiční akce, určené buď veřejnosti, nebo členům pracovních kolektiv.

 


Pro veřejnost:

Ve dnech 24. a 24. září 2010 jsme ve spolupráci s MO sítí BALA uspořádali 1. ročník Moravských dnů u Bedřichů. Návštěvníci mohli ochutnat sýrové speciality a vynikající paštiky od společnosti Alimpex, krajové masné speciality z produkce společnosti Váhala a výborná vína od společnosti Vinium Velké Pavlovice. Tento vinařský podnik také dodal vynikající burčák, který sklidil velké uznání. Zboží z ochutnávky je možno zakoupit v naší prodejně. V odpoledních hodinách k dobré pohodě přispěla cimbálová muzika MAJERÁN z Blanska a korunu všemu nasadilo nádherné počasí. Myslím, že akce se vydařila a možná je to i začátek dalších podobných nápadů pro seznámení našich zákazníků s některými zajímavými výrobky z naší výroby a z produkce našich dodavatelů.

 

 

  • Svatojakubská pouť – nápad vznikl při oslavě 15. výročí působení společnosti, kdy jsme se při hudbě a pojídání občerstvení pod soškou sv. Jakuba - je to patron řezníků a soška je na průčelí řeznictví - domluvili, že takovou krásnou akci by bylo škoda neopakovat. A tak už letos byl čtvrtý ročník – podívejte se sami...
    Svatojakubská pouť Svatojakubská pouť

Ve dnech 24. a 25.září 2010 jsme ve spolupráci s MO síťí BALA uspořádali 1. Moravské dny u Bedřichů.

  • vždy v předvečer Mikuláše se objeví čerti i v našich prodejnách a drobnostmi obdarují naše nejmenší, ale někdy i ty odrostlejší, zákazníky
    v předvečer Mikuláše v předvečer Mikulášeť
Pro spolupracovníky:

  • každoročně se scházíme koncem listopadu, abychom si pohovořili v příjemné atmosféře restaurace Slovanka o tom, jak se naší společnosti daří, co se nám podařilo a co bychom ještě měli dokázat. Je to i příležitost k setkání všech členů pracovních kolektivů a prožití příjemného odpoledne při dobrém jídle, pití a hudbě.

Josef Bedřich s. r. o.
Horymírova 941
263 01 Dobříš
telefon:
+420 318 523 384 Prodejna
+420 318 523 385 Pekárna
+420 318 521 558 Řeznictví  
+420 318 520 705 Kancelář
e-mail: josef.bedrich@bedrich.cz
web: www.bedrich.cz 


Novinky
(všechny)

AKTUÁLNÍ LETÁKOVOU AKCI SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE
13.02.19
více informací
Koláčky zdarma pro všechny!
13.02.19
Ochutnávka v sobotu 5. října 2013
více informací

Partnerské weby

Obchodní středisko Bedřich

PEKÁRNA

nabízíme zákazníkům
přes 40 druhů
pekařských výrobků

Obchodní středisko Bedřich

ŘEZNICTVÍ

bohatá nabídka výsekového
masa a masných výrobků
včenně specialit z vlastní
výroby

Obchodní středisko Bedřich

POTRAVINY

samoobsluha o prodejní
ploše 400 m2 nabízí
ucelený sortiment