Josef Bedřich s. r. o.
Horymírova 941
263 01 Dobříš
telefon:
+420 318 523 384 Prodejna
+420 318 523 385 Pekárna
+420 318 521 558 Řeznictví  
+420 318 520 705 Kancelář
e-mail: josef.bedrich@bedrich.cz
web: www.bedrich.cz 

 

 

Obchodní středisko Bedřich

Josef Bedřich s.r.o. - Pekárna, Potraviny, Řeznictví

Společnost Josef Bedřich, spol. s r.o. v Dobříši byla zapsána v obchodním rejstříku 28.2.1992 a provozuje ve vlastním areálu výrobně - obchodní středisko, které nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment potravinářského zboží včetně velmi kvalitních pekařských a masných výrobků z produkce vlastní pekárny a řeznictví, které jsou součástí objektu. Naše výrobky jsou vyráběny podle tradičních domácích receptur a naše služby se snažíme poskytovat v duchu zásad slušnosti a poctivého jednání. Naším cílem je, aby se u nás zákazník cítil příjemně a i z obyčejného nákupu měl příjemný zážitek.
čtěte více

Obchodní středisko Bedřich

PEKÁRNA

nabízíme zákazníkům
přes 40 druhů
pekařských výrobků

Obchodní středisko Bedřich

ŘEZNICTVÍ

bohatá nabídka výsekového
masa a masných výrobků
včenně specialit z vlastní
výroby

Obchodní středisko Bedřich

POTRAVINY

samoobsluha o prodejní
ploše 400 m2 nabízí
ucelený sortiment

Novinky
(všechny)

AKTUÁLNÍ LETÁKOVOU AKCI SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE
13.02.19
více informací
Koláčky zdarma pro všechny!
13.02.19
Ochutnávka v sobotu 5. října 2013
více informací

Partnerské weby

Vážení zákazníci,

společnost Josef Bedřich, spol. s.r.o. je od 1.10.2012 členem nové obchodní aliance a to sdružení POTRAVINY CZ. Tato změna pro Vás, naše zákazníky, v podstatě nic neznamená. Všechny akce, letáky i služby budou fungovat úplně stejně, pouze pod jinou značkou.

Naše prodejna i letáky již toto logo nesou a naší snahou bude určitě i v budoucnu poskytovat služby minimálně na takové úrovni jako dosud.

Zvyšování úrovně kvality výroby

Společnost je držitelem certifikátu HACCP pro výrobu pekařských a masných výrobků. Certifikát osvědčuje, že výrobní procesy probíhají v souladu s platnou legislativou pro potravinářskou výrobu.

Za důvěru jakost

Obchodní středisko Bedřich - záruka kvality Naše obchodní středisko Vám nabízí vždy čerstvé potraviny. Kromě klasických balených potravin naše nabídka obsahuje i na 40 druhů pekařských výrobků a bohatý sortiment nejrůznějších masných výrobků, včetně čerstvého výsekového masa. Naše řeznictví Vám nabídne i mnoho masných specialit vlastní výroby, na kterých si jistě pochutnáte.