Obchodní středisko Bedřich

Pekárna


Pekárna byla zřízena v první fázi revitalizace areálu bývalých městských jatek, později užívaného Agrochemickým podnikem jako sklady a dílny. Rekonstrukce byla stavebně i finančně velice náročná, protože bylo nutno zamezit pronikání škodlivých látek, se kterými se zde po léta pracovalo d onových prostor. Přes všechny problémy se nám podařilo akci během 7 měsíců realizovat a v květnu 1992 jsme začali vyrábět. Počátky byly velice krušné. Všichni jsme se za pochodu učili zvládnout úskalí výroby, distribuce, legislativy i obchodní ch vztahů. Po tomto počátečním období se postupně začalo našim výrobkům na trhu dařit, rozšiřoval se okruh našich odběratelů a rostl i počet zákazníků naší miniprodejny, která byla na výrobní prostory přímo napojena až do doby, kdy byla na volném prostranství postavena prodejna nová.


Původní vybavení naší pekárny bylo v průběhu let postupně doplňováno nebo obměňováno tak, abychom byli schopni pokrývat poptávku i sortiment, ale také splňovali legislativní požadavky, které se na takový provoz vztahují. Také stavební část vyžaduje neustálé udržování a rekonstrukce, protože jde o výrobu, která dává stavbě „pořádně zabrat“ a přitom musí být všude čistota a pořádek tak, jak nám to ukládá soubor předpisů o dodržování zásad správné hygienické praxe (HACCP).

Výroba


Výrobní program stojí na třech hlavních produktových řadách:
  • výrobky z chlebových těst - „vlajkovou lodí“ tohoto segmentu je od počátku Dobříšský chléb, úspěchy u zákazníků má i Dobříšský pece s vyšším obsahem žitné mouky. Dalšími výrobky, které rovněž své zákazníky mají jsou například Žitný chléb nebo Vícezrnný chléb.
  • jemné pečivo - je vyráběno podle tradičních „domácích“ receptů, náplně děláme jako doma z máku nebo tvarohu a vajec, prostě jako od maminky. Oblíbeným výrobkem jsou i koblihy s různými náplněmi, vyráběné rovněž tradičně - není to nafouklé obrovské NIC, ale vynikající pochoutka pro mlsné jazýčky.
  • běžné pečivo - opět tradiční recepty s vysokým podílem tuku, který způsobuje vláčnost a trvanlivost, ale hlavně výbornou chuť. Nešetříme ani na váze - deklarovanou hmotnost 50g výrobky spolehlivě překračují.
Mimo tyto hlavní druhy výrobků pekárna produkuje v mnoha variantách pečivo z oboru tzv. racionální výživy. Jedná se o většinou tmavé pekařské výrobky s různými zrníčky, s přídavkem celozrnné mouky, sójou apod. Tyto výrobky čas od času obměňujeme a i v průběhu týdne měníme denní nabídku, aby si zákazník mohl vybrat pokaždé něco jiného.

Více o jednotlivých druzích našich výrobků si můžete přečíst v tomto dokumentu

Pekárna Pekárna Pekárna

Josef Bedřich s. r. o.
Horymírova 941
263 01 Dobříš
telefon:
+420 318 523 384 Prodejna
+420 318 523 385 Pekárna
+420 318 521 558 Řeznictví  
+420 318 520 705 Kancelář
e-mail: josef.bedrich@bedrich.cz
web: www.bedrich.cz 


Novinky
(všechny)

19. září Burčák u Bedřicha Dobříš
22.11.19
přijďte si koupit bílý a červený burčák z Velkých Pavlovic a poslechnout Cimbálovou muziku Majerán
více informací
AKTUÁLNÍ LETÁKOVOU AKCI SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE
13.02.19
více informací

Partnerské weby

Obchodní středisko Bedřich

PEKÁRNA

nabízíme zákazníkům
přes 40 druhů
pekařských výrobků

Obchodní středisko Bedřich

ŘEZNICTVÍ

bohatá nabídka výsekového
masa a masných výrobků
včenně specialit z vlastní
výroby

Obchodní středisko Bedřich

POTRAVINY

samoobsluha o prodejní
ploše 400 m2 nabízí
ucelený sortiment

500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@webdomena.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.